Tivat Taxi, taxislužba Trebišov

Tivat Taxi ponúka komplexné dopravné služby na vysokej úrovni.

Tivat Taxi, taxislužba Trebišov

Tivat Taxi, taxislužba s férovým prístupom Trebišov

Tivat Taxi ponúka komplexné dopravné služby na vysokej úrovni.

Adresa: M.R.Štefánika 2320, 075 01 Trebišov
Telefón:+421 915 999 303
E-mail:taxi@tivat.sk

Tivat Taxi ponúka komplexné dopravné služby na vysokej úrovni. Komfortné, spoľahlivé a bezpečné cestovanie u nás nie je luxusom, ale štandardom, za ktorý sa nepripláca.

Naša taxislužba plne rešpektuje zákony. Máme skúsených vodičov, ktorí sú držiteľmi odbornej spôsobilosti a kvalitné vozidlá, ktoré sú vybavené certifikovaným príslušenstvom.

Základné stanovište je M. R. Štefánika 2320, kde môže zákazník priamo využiť stojaci taxík, alebo zrealizuje svoju objednávku telefonicky. Na požiadanie pripravíme pre vaše deti autosedačku.

Sme špecialisti na prepravu osôb a odvoz vášho auta. Základom tejto služby sú vždy ľudia, čo je dôvod, prečo sme sa rozhodli starostlivo vyberať vodičov na spoluprácu. Chceme, aby zdieľali naše nadšenie a pomáhali nám dosiahnuť ciele a spoločne budovať dôveru zákazníkov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.