Shifoner, nábytok na mieru Trebišov

Výroba vstavaných skríň, šatníkov, kuchynských liniek, kancelárskeho a rôzneho atypického nábytku na mieru podľa potrieb zákazníka.

Shifoner, nábytok na mieru Trebišov

Shifoner, predaj kvalitných interiérových dverí a zárubní, žalúzií, sieťok proti hmyzu, postelí, roštov, matracov a rôznych doplnkov Trebišov

Výroba vstavaných skríň, šatníkov, kuchynských liniek, kancelárskeho a rôzneho atypického nábytku na mieru podľa potrieb zákazníka.

Adresa: M.R.Štefánika 751, 075 01 Trebišov
Telefón:0905 571 138
E-mail:bixid@bixid.sk

Špecializujeme sa na predaj kvalitných interiérových dverí a zárubní, žalúzií, sieťok proti hmyzu, postelí, roštov, matracov a rôznych doplnkov.

Profesionálne Vám namontujeme kuchynské linky, interiérové dvere a zárubne, lamelové dvere, žalúzie, siete proti hmyzu a rôzny atypický nábytok.
Vstavané skrine sú vyrobené na základe individuálnych požiadaviek zákazníkov. Málokedy sa stane, že sa nájde rovnaká skriňa a preto si každá jedna vyžaduje zváženie špecifických a individuálnych požiadaviek zákazníka.

Skrine sú vyrobené na základe projektov a meraní vykonaných priamo u zákazníka.

Kuchynské linky na mieru vyrábame presne podľa predstáv zákazníka. Grafický návrh je samozrejmosťou. Už nemusíte nikam chodiť, my spravíme všetko za Vás od zamerania až po montáž..

Výber zo širokej škály kvalitných materiálov,tvarov frézovaní a farieb. Záleží len na Vašej fantázii. samozrejmosťou je možnosť dodania všetkých vstavaných aj voľne stojacích spotrebičov za zvýhodnené ceny.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.