Miroslav Havrilčák, výroba, predaj a montáž plastových okien Trebišov

Postavíme dom, vyrobíme a namontujeme plastové okná, zariadime ho nábytkom podľa Vašich požiadaviek.

Miroslav Havrilčák, výroba, predaj a montáž plastových okien Trebišov

Miroslav Havrilčák, komplexné služby od stavebnej činnosti, výroby a montáže plastových okien, až po stolársku výrobu na objednávky Trebišov

Postavíme dom, vyrobíme a namontujeme plastové okná, zariadime ho nábytkom podľa Vašich požiadaviek.

Adresa: Cukrovarská 2524, Trebišov, 075 01
Telefón:0917 759 841
E-mail:havrilcak@centrum.sk

V rámci pôsobenia našej spoločnosti sa zameriavame zároveň na niekoľko činností, medzi ktoré patrí predovšetkým výroba plastových okien. Dodávame plastové okná značiek Salamander a Brugmann. Uvedení výrobcovia patria k jedným z najkvalitnejších na našom trhu.

Ďalším zameraním našej spoločnosti sú stavebné práce - komplexná stavebná činnosť.

Sústreďujeme sa na pozemné stavby, inžinierske stavby, technické a stavby na kľúč. Vykonávame tiež demolačné a búracie práce, prípravné práce pre stavby, úpravy terénov... Výnimkou nie sú ani montáž sadrokartónu, omietkárske práce, či kladenie podlahových krytín a obkladanie stien.

V rámci stolárskej výroby pracujeme výhradne s kvalitnými materiálmi. Spracúvame masív a laminát. V našej dielni nájdete širokú ponuku farebných odtieňov, z ktorých Vám vyrobíme nábytok, či rôzne doplnky do domácnosti.
Vyrábame obývacie steny, nábytok do detských izieb, predsiení a iné.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.