Bella Fiori, kvetinárstvo Trebišov

Realizujeme výzdoby svadobných hostín, večierkov, stužkových slávností, výzdoby kostolov, súkromných a firemných priestorov.

Bella Fiori, kvetinárstvo Trebišov

Kvetinárstvo Bella Fiori, výzdoby svadobných hostín, večierkov, stužkových slávností, výzdoby kostolov, súkromných a firemných priestorov Trebišov

Realizujeme výzdoby svadobných hostín, večierkov, stužkových slávností, výzdoby kostolov, súkromných a firemných priestorov.

Adresa: Čsl. Armády 35, 075 01 Trebišov
Telefón:0908 641 979
E-mail:info@bellafiorikvety.sk

Realizujeme výzdoby svadobných hostín, večierkov, stužkových slávností, výzdoby kostolov, súkromných a firemných priestorov. ( Poskytujeme dekorácie priamo v priestore.)

Viažeme kytice svadobné, gratulačné, smútočné, príležitostné kytice, kytice pre pánov, dámy, detské kytice, kytice podľa ročných období, či obľúbených farieb a kvetín oslávenca.

Prispôsobíme sa Vašim finančným požiadavkám a vybrané kvetiny, či darčeky v prípade Vášho želania doručíme k adresátovi.

V našej predajni si môžete vybrať z veľkého množstva kvetinových dekorácií, bytových doplnkov, rezaných a črepníkových kvetov a originálnych umeleckých výrobkov.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.